logo
Wersja dla niedowidzących
Informacja dla niesłyszących
  Urząd Miejski w Barlinku
      
corner
Statystyki
Rejestr zmian
Mapa strony
Instrukcja biuletynu
Pliki do pobrania
corner
  
corner corner
corner corner
 MIASTO I GMINA BARLINEK
minus Dane teleadresowe
 ORGANA WŁADZY
minus Burmistrz Barlinka
minus Zastępca Burmistrza
minus Sekretarz
minus Skarbnik
plus Rada Miejska
minus Zadania i kompetencje
plus Oświadczenia majątkowe
 PRAWO LOKALNE
minus Statut
minus Regulamin organizacyjny
plus Uchwały
plus Zarządzenia
plus Plany, strategie i programy
plus Projekty Uchwał
 PODMIOTY GMINY
minus Jednostki organizacyjne
plus Jednostki pomocnicze
 URZĄD MIEJSKI
minus Struktura organizacyjna
minus Przyjęcia interesantów
minus Godziny urzędowania
minus Polityka Jakości
 INFORMACJE
plus Jak załatwić sprawę ?
plus Sprawozdania Burmistrza
plus Protokoły Rady Miejskiej
plus Organizacje pozarządowe
plus Przeciwdziałanie uzależnieniom oraz przemocy w rodzinie
plus Budżet
plus Kontrole
plus Ogłoszenia
plus Zamówienia publiczne
plus Obwieszczenia
plus Obrót nieruchomościami gminnymi
plus Planowanie i zagospodarowanie przestrzenne
plus Rejestry i ewidencje
plus Ochrona środowiska
plus Podatki lokalne
minus Informacje nieudostępnione
plus Instrukcja obsługi biuletynu
plus RODO
minus Przejrzysta Polska
plus DOBRE PRAWO - DOBRA GMINA
plus Petycje, skargi, wnioski
 WYBORY
plus Wybory Samorządowe 2018
 AKTY PRAWNE I PORADNIKI
minus Dziennik Ustaw
minus Monitor Polski
minus Dziennik Urzędowy Woj. Zachodniopomorskiego
 INNE
minus Redakcja Biuletynu
 Urzędy Centralne
minus Spis adresów
A A A


31.01.2018 r.

                                                                                                                          

Informacja

o wynikach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2018 r. w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej

 

Burmistrz Barlinka zarządzeniem Nr 15/2018 z dnia 31 stycznia 2018 r. rozstrzygnął otwarty konkurs ofert, ogłoszony zarządzeniem Nr 246/2017 z dnia 15 grudnia 2017 r. Burmistrza Barlinka, na realizację w 2018 roku zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.

 1. Do realizacji zadania oznaczonego numerem BOK/2018/3.1 pod nazwą: „Organizowanie szkolenia sportowego oraz organizowanie lub uczestniczenie we współzawodnictwie sportowym lub organizowanie imprez sportowych w zakresie piłki nożnej dla dzieci, młodzieży i dorosłych, w szczególności na terenie miasta”, wybrał Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Sportu w Barlinku i przyznał dotację w wysokości 35.000,00 zł.
 2. Do realizacji zadania oznaczonego numerem BOK/2018/3.2. pod nazwą: „Organizowanie szkolenia sportowego oraz organizowanie lub uczestniczenie we współzawodnictwie sportowym lub organizowanie imprez sportowych w zakresie piłki nożnej dla dzieci i młodzieży, w szczególności na terenie miasta” wybrał:
            1) Stowarzyszenie Barlinecka Akademia Futbolu z siedzibą w Moczkowie i przyznał dotację w wysokości 16.800,00 zł;
            2) Stowarzyszenie Indywidualna Szkoła Futbolu z siedzibą w Barlinku i przyznał dotację  w wysokości 13.200,00 zł.
 3. Do realizacji zadania oznaczonego numerem BOK/2018/3.3. pod nazwą: „Organizowanie szkolenia sportowego oraz organizowanie lub uczestniczenie we współzawodnictwie sportowym lub organizowanie imprez sportowych w zakresie piłki nożnej w szczególności na terenie wiejskim w m. Mostkowo” wybrał Stowarzyszenie Klub Sportowy „Koral” Mostkowo z siedzibą w Mostkowie i przyznał dotację w wysokości 18.000,00 zł.
 4. Do realizacji zadania oznaczonego numerem BOK/2018/3.4. pod nazwą: „Organizowanie szkolenia sportowego oraz organizowanie lub uczestniczenie we współzawodnictwie sportowym lub organizowanie imprez sportowych w zakresie lekkiej atletyki” wybrał Stowarzyszenie Międzyszkolny Ludowy Klub Sportowy „Lubusz” w Barlinku i przyznał dotację w wysokości 15.000,00 zł.
 5. Do realizacji zadania oznaczonego numerem BOK/2018/3.5. pod nazwą: „Organizowanie szkolenia sportowego oraz organizowanie lub uczestniczenie we współzawodnictwie sportowym lub organizowanie imprez sportowych w zakresie piłki nożnej w szczególności na terenie wiejskim w m. Lutówko” wybrał Stowarzyszenie Klub Sportowy „Iskra” Lutówko z siedzibą w Lutówku i przyznał dotację w wysokości 14.000,00 zł.
 6. Do realizacji zadania oznaczonego numerem BOK/2018/3.6. pod nazwą: „Organizowanie szkolenia sportowego oraz organizowanie lub uczestniczenie we współzawodnictwie sportowym lub organizowanie imprez sportowych w zakresie piłki nożnej w szczególności na terenie wiejskim w m. Płonno” wybrał Stowarzyszenie Klub Sportowy „Grom” Płonno i przyznał dotację w wysokości 14.000,00 zł.
 7. Do realizacji zadania oznaczonego numerem BOK/2018/3.7. pod nazwą: „Organizowanie imprez sportowych w zakresie piłki nożnej w szczególności na terenie miasta” wybrał:
            1) Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Sportu w Barlinku i przyznał dotację w wysokości 2.300,00 zł;
            2) Stowarzyszenie Towarzystwo Miłośników Barlinka z siedzibą w Barlinku i przyznał dotację w wysokości 5.700,00 zł.
 8. Do realizacji zadania oznaczonego numerem BOK/2018/3.8. pod nazwą: „Organizowanie szkolenia sportowego, lub organizowanie lub uczestniczenie we współzawodnictwie sportowym, lub organizowanie imprez sportowych w zakresie sztuk walki lub sportów walki” wybrał:
            1) Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Sportu w Barlinku i przyznał dotację w wysokości 3.500,00 zł;
            2) Stowarzyszenie Akademia Sportów Walki BORAN TEAM z siedzibą w Stawie i przyznał dotację w wysokości 5.000,00 zł.
 9. Do realizacji zadania oznaczonego numerem BOK/2018/3.9. pod nazwą: „Organizowanie szkolenia sportowego, lub organizowanie lub uczestniczenie we współzawodnictwie sportowym, lub organizowanie imprez sportowych w zakresie piłki siatkowej” wybrał Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Sportu w Barlinku i przyznał dotację w wysokości 3.500,00 zł.
 10. Do realizacji zadania oznaczonego numerem BOK/2018/3.10. pod nazwą: „Organizowanie imprez sportowych w zakresie kobiecej piłki nożnej” wybrał Stowarzyszenie Aperto Porto z siedzibą w Osinie i przyznał dotację w wysokości 3.000,00 zł.
 11. Do realizacji zadania oznaczonego numerem BOK/2018/3.11. pod nazwą: „Organizowanie imprez o charakterze sportowo–rekreacyjnym” wybrał Stowarzyszenie Klub Żeglarski „SZTORM” Barlinek z siedzibą w Barlinku i przyznał dotację w wysokości 5.000,00 zł.

 

* Zarządzenie Burmistrza Barlinka Nr 15/2018 z dnia 31 stycznia 2018 r. w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację w 2018 roku zadań publicznych w zakresie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej - dostępne na stronie www.bip.barlinek.pl

Nazwa dokumentu: Informacja o wynikach otwartego konkursu ofert na realizację w 2018 roku zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej
Skrócony opis: Informacja o wynikach otwartego konkursu ofert na realizację w 2018 roku zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej
Podmiot udostępniający: Urząd Miejski w Barlinku
Osoba, która wytworzyła informację: Izabela Salamandra
Osoba, która odpowiada za treść: Izabela Salamandra
Osoba, która wprowadzała dane: Administrator
Data wytworzenia informacji: 2018-01-31 13:47:34
Data udostępnienia informacji: 2018-01-31 13:47:34
Data ostatniej aktualizacji: 2018-01-31 14:11:47

Wersja do wydruku...

corner   corner