logo
Wersja dla niedowidzących
Informacja dla niesłyszących
  Urząd Miejski w Barlinku
      
corner
Statystyki
Rejestr zmian
Mapa strony
Instrukcja biuletynu
Pliki do pobrania
corner
  
corner corner
corner corner
 MIASTO I GMINA BARLINEK
minus Dane teleadresowe
 RADA MIEJSKA
minus Radni
minus Komisje
minus Głosowania
minus Interpelacje i zapytania
minus Kalendarz posiedzeń
minus Transmisja i nagrania
minus Projekty Uchwał
plus Protokoły Rady Miejskiej
minus Uchwały
 ORGANA WŁADZY
minus Burmistrz Barlinka
minus Zastępca Burmistrza
minus Sekretarz
minus Skarbnik
plus Rada Miejska
minus Zadania i kompetencje
plus Oświadczenia majątkowe
 PRAWO LOKALNE
minus Statut
minus Regulamin organizacyjny
plus Uchwały
plus Zarządzenia
plus Plany, strategie i programy
 PODMIOTY GMINY
minus Jednostki organizacyjne
plus Jednostki pomocnicze
 URZĄD MIEJSKI
minus Struktura organizacyjna
minus Przyjęcia interesantów
minus Godziny urzędowania
 INFORMACJE
plus Jak załatwić sprawę ?
plus Sprawozdania Burmistrza
plus Raport o stanie Gminy Barlinek
plus Organizacje pozarządowe
plus Przeciwdziałanie uzależnieniom oraz przemocy w rodzinie
plus Budżet
plus Kontrole
plus Ogłoszenia
plus Zamówienia publiczne
plus Nabór na wolne stanowiska urzędnicze
plus Obwieszczenia
plus Obrót nieruchomościami gminnymi
plus Planowanie i zagospodarowanie przestrzenne
plus Rejestry i ewidencje
plus Ochrona środowiska
plus Podatki lokalne
minus Nieodpłatna pomoc prawna
minus Informacje nieudostępnione
plus Instrukcja obsługi biuletynu
plus RODO
minus Przejrzysta Polska
plus DOBRE PRAWO - DOBRA GMINA
plus Petycje, skargi, wnioski
plus Zgromadzenia
 WYBORY
plus Wybory do Sejmu i Senatu 2019
plus Wybory Ławników /kadencja 2020 - 2023/
plus Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019
plus Wybory Samorządowe 2018
 AKTY PRAWNE I PORADNIKI
minus Dziennik Ustaw
minus Monitor Polski
minus Dziennik Urzędowy Woj. Zachodniopomorskiego
 INNE
minus Redakcja Biuletynu
 Urzędy Centralne
minus Spis adresów
A A A


23.01.2019 r.

                                                                                                                          

Informacja

o wynikach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2019 r. w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej

Burmistrz Barlinka zarządzeniem Nr 12/2019 z dnia 23 stycznia 2019 r. rozstrzygnął otwarty konkurs ofert, ogłoszony zarządzeniem Nr 176/2018 z dnia 14 grudnia 2018 r. Burmistrza Barlinka, na realizację w 2019 roku zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.

 1. Do realizacji zadania oznaczonego numerem BOK/2019/3.1. pod nazwą: „Organizowanie szkolenia sportowego oraz organizowanie lub uczestniczenie we współzawodnictwie sportowym lub organizowanie imprez sportowych w zakresie piłki nożnej dla dzieci, młodzieży i dorosłych, w szczególności na terenie miasta”, wybrano Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Sportu w Barlinku i przyznano dotację w wysokości 37.000,00 zł.
 2. Do realizacji zadania oznaczonego numerem BOK/2019/3.2. pod nazwą: „Organizowanie szkolenia sportowego oraz organizowanie lub uczestniczenie we współzawodnictwie sportowym lub organizowanie imprez sportowych w zakresie piłki nożnej dla dzieci i młodzieży, w szczególności na terenie miasta” wybrano:
  - Stowarzyszenie Barlinecka Akademia Futbolu z siedzibą w Moczkowie i przyznano dotację w wysokości 16.000,00 zł;
  - Klub Sportowy "Stowarzyszenie Indywidualna Szkoła Futbolu Pogoń Barlinek" z siedzibą w Barlinku przyznano dotację w wysokości 14.000,00 zł.
 3. Do realizacji zadania oznaczonego numerem BOK/2019/3.3. pod nazwą: „Organizowanie szkolenia sportowego oraz organizowanie lub uczestniczenie we współzawodnictwie sportowym lub organizowanie imprez sportowych w zakresie piłki nożnej w szczególności na terenie wiejskim w m. Mostkowo” wybrano Stowarzyszenie Klub Sportowy „Koral” Mostkowo z siedzibą w Mostkowie i przyznano dotację w wysokości 18.000,00 zł.
 4. Do realizacji zadania oznaczonego numerem BOK/2019/3.4. pod nazwą: „Organizowanie szkolenia sportowego oraz organizowanie lub uczestniczenie we współzawodnictwie sportowym lub organizowanie imprez sportowych w zakresie lekkiej atletyki” wybrano Stowarzyszenie Międzyszkolny Ludowy Klub Sportowy „Lubusz” w Barlinku i przyznano dotację w wysokości 15.000,00 zł.
 5. Do realizacji zadania oznaczonego numerem BOK/2019/3.5. pod nazwą: „Organizowanie szkolenia sportowego oraz organizowanie lub uczestniczenie we współzawodnictwie sportowym lub organizowanie imprez sportowych w zakresie piłki nożnej w szczególności na terenie wiejskim w m. Lutówko” wybrano Stowarzyszenie Klub Sportowy „Iskra” Lutówko z siedzibą w Lutówku i przyznano dotację w wysokości 15.000,00 zł.
 6. Do realizacji zadania oznaczonego numerem BOK/2019/3.6. pod nazwą: „Organizowanie szkolenia sportowego oraz organizowanie lub uczestniczenie we współzawodnictwie sportowym lub organizowanie imprez sportowych w zakresie piłki nożnej w szczególności na terenie wiejskim w m. Płonno” wybrano Stowarzyszenie Klub Sportowy „Grom” Płonno i przyznano dotację w wysokości 14.000,00 zł.
 7. Do realizacji zadania oznaczonego numerem BOK/2019/3.7. pod nazwą: „Organizowanie imprez sportowych w zakresie piłki nożnej w szczególności na terenie miasta” wybrano:
  - Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Sportu w Barlinku i przyznano dotację w wysokości 3.000,00 zł;
  - Stowarzyszenie Barlinecka Akademia Futbolu z siedzibą w Moczkowie i przyznano dotację w wysokości 6.000,00 zł.
 8. Do realizacji zadania oznaczonego numerem BOK/2019/3.8. pod nazwą: „Organizowanie szkolenia sportowego, lub organizowanie lub uczestniczenie we współzawodnictwie sportowym, lub organizowanie imprez sportowych w zakresie sztuk walki lub sportów walki” wybrano:
  - Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Sportu w Barlinku i przyznano dotację w wysokości 3.500,00 zł;
  - Stowarzyszenie Akademia Sportów Walki BORAN TEAM z siedzibą w Stawie i przyznano dotację w wysokości 5.000,00 zł.
 9. Do realizacji zadania oznaczonego numerem BOK/2019/3.9. pod nazwą: „Organizowanie szkolenia sportowego, lub organizowanie lub uczestniczenie we współzawodnictwie sportowym, lub organizowanie imprez sportowych w zakresie piłki siatkowej” wybrano Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Sportu w Barlinku i przyznano dotację w wysokości 3.500,00 zł.
 10. Do realizacji zadania oznaczonego numerem BOK/2019/3.10. pod nazwą: „Organizowanie imprez sportowych w zakresie kobiecej piłki nożnej” wybrano Stowarzyszenie Aperto Porto z siedzibą w Osinie i przyznano dotację w wysokości 4.000,00 zł.
 11. Do realizacji zadania oznaczonego numerem BOK/2019/3.11. pod nazwą: „Organizowanie imprez o charakterze sportowo–rekreacyjnym” wybrano Stowarzyszenie „Włóczykijki” z siedzibą w Barlinku i przyznano dotację w wysokości 6.000,00 zł.

 

* Zarządzenie Burmistrza Barlinka Nr 12/2019 z dnia 23 stycznia 2019 r. w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację w 2019 roku zadań publicznych w zakresie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej oraz Zarządzenie Burmistrza Barlinka Nr 18/2019 z dnia 25 stycznia 2019 r. zmieniające zarządzenie w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację w 2019 roku zadań publicznych w zakresie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej - dostępne na stronie www.bip.barlinek.pl

Ilość odwiedzin: 562
Nazwa dokumentu: Informacja o wynikach otwartego konkursu ofert na realizację w 2019 roku zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej
Skrócony opis: Informacja o wynikach otwartego konkursu ofert na realizację w 2019 roku zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej
Podmiot udostępniający: Urząd Miejski w Barlinku
Osoba, która wytworzyła informację: Izabela Salamandra
Osoba, która odpowiada za treść: Izabela Salamandra
Osoba, która wprowadzała dane: Administrator
Data wytworzenia informacji: 2019-01-23 12:29:17
Data udostępnienia informacji: 2019-01-23 12:29:17
Data ostatniej aktualizacji: 2019-01-25 10:37:08

Wersja do wydruku...

Rejestr zmian...

corner   corner